SHOWBIZ

Nusja e Shpëtimit lajmërohet nga pushimet, pamja e saj mori tërë vëmendjen

Arta Desku u bë e njohur në publik si gruaja e moderatorit shumë të njohur, Shpëtim Deskut.

Me paraqitjet e saj plot stil arriti të bëhet tejet e përfolur dhe përherë në vëmendje të medieve rozë, shkruan ORAinfo.

Artën e gjejmë tejet aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Ajo është lajmëruar nga pushimet dhe si gjithmonë po duket shumë bukur./ORAinfo/

Loading...

Arta Desku u bë e njohur në publik si gruaja e moderatorit shumë të njohur, Shpëtim Deskut.

Me paraqitjet e saj plot stil arriti të bëhet tejet e përfolur dhe përherë në vëmendje të medieve rozë, shkruan ORAinfo.

Artën e gjejmë tejet aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Ajo është lajmëruar nga pushimet dhe si gjithmonë po duket shumë bukur./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Nusja e Shpëtimit lajmërohet nga pushimet, pamja e saj mori tërë vëmendjen Nusja e Shpëtimit lajmërohet nga pushimet, pamja e saj mori tërë vëmendjenRating: 5.0
To Top