SHOWBIZ

Nusja e Shpëtimit na prezanton me nënën e saj, ajo është një zonjë e rëndë

Arta Desku u bë e njohur në publik si gruaja e moderatorit shumë të njohur, Shpëtim Deskut.

Me paraqitjet e saj plot stil arriti të bëhet tejet e përfolur dhe përherë në vëmendje të medieve rozë, shkruan ORAinfo.

Artën e gjejmë tejet aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Përmes fotos së fundit ajo ka uruar nënën e saj për ditëlindje, me ҫ’rast edhe na ka prezantuar me të.

Sikurse edhe vet, Arta edhe nënën e paska një zonjë të vërtetë./ORAinfo/

Loading...

Arta Desku u bë e njohur në publik si gruaja e moderatorit shumë të njohur, Shpëtim Deskut.

Me paraqitjet e saj plot stil arriti të bëhet tejet e përfolur dhe përherë në vëmendje të medieve rozë, shkruan ORAinfo.

Artën e gjejmë tejet aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Përmes fotos së fundit ajo ka uruar nënën e saj për ditëlindje, me ҫ’rast edhe na ka prezantuar me të.

Sikurse edhe vet, Arta edhe nënën e paska një zonjë të vërtetë./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Nusja e Shpëtimit na prezanton me nënën e saj, ajo është një zonjë e rëndë Nusja e Shpëtimit na prezanton me nënën e saj, ajo është një zonjë e rëndëRating: 5.0
To Top