SHOWBIZ

Nusja e Shpëtimit pa pikë grimi, do të befasoheni nga pamja e saj

Arta Desku u bë e njohur në publik si gruaja e moderatorit shumë të njohur, Shpëtim Deskut.

Me paraqitjet e saj plot stil arriti të bëhet tejet e përfolur dhe përherë në vëmendje të medieve rozë, shkruan ORAinfo.

Artën e gjejmë tejet aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Në foton e fundit ajo është shfaqur pa grim dhe prapë po duket bukur./ORAinfo/

Loading...

Arta Desku u bë e njohur në publik si gruaja e moderatorit shumë të njohur, Shpëtim Deskut.

Me paraqitjet e saj plot stil arriti të bëhet tejet e përfolur dhe përherë në vëmendje të medieve rozë, shkruan ORAinfo.

Artën e gjejmë tejet aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Në foton e fundit ajo është shfaqur pa grim dhe prapë po duket bukur./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Nusja e Shpëtimit pa pikë grimi, do të befasoheni nga pamja e saj Nusja e Shpëtimit pa pikë grimi, do të befasoheni nga pamja e sajRating: 5.0
To Top