SHOWBIZ

Nusja nuk e lë Goldin rehat të vozitë, shikoni çka i bën atij

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot, ajo përmes një postimi ka treguar se nuk po e lë rehat Goldin të vozitë duke i bërë foto./ORAinfo/

Loading...

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot, ajo përmes një postimi ka treguar se nuk po e lë rehat Goldin të vozitë duke i bërë foto./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Nusja nuk e lë Goldin rehat të vozitë, shikoni çka i bën atij Nusja nuk e lë Goldin rehat të vozitë, shikoni çka i bën atijRating: 5.0
To Top