SHOWBIZ

Pa pikë grimi, Tayna befason me pamjen e saj

Rep-artistja e njohur kosovare, Tayna e cila numëron mbi një milion ndjekës në Instagram, është shumë aktive me publikimin e fotografive dhe videove të ndryshme.

Ajo krahas muzikës, është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku bën postime nga me të ndryshmet.

Se fundi, ajo ka posutar një foto në InstaStory, ku shfaqet pa grim në fytyrë.

Edhe kështu ajo po duket mjaftë joshëse.

Ndryshe, Tayna po shijon suksesin e këngës “Qe Qe”, të cilën e publikoi më 20 gusht.

Deri tani kënga “Qe Qe” ka arritur mbi 12 milionë klikime në Youtube. /ORAinfo/

Loading...

Rep-artistja e njohur kosovare, Tayna e cila numëron mbi një milion ndjekës në Instagram, është shumë aktive me publikimin e fotografive dhe videove të ndryshme.

Ajo krahas muzikës, është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku bën postime nga me të ndryshmet.

Se fundi, ajo ka posutar një foto në InstaStory, ku shfaqet pa grim në fytyrë.

Edhe kështu ajo po duket mjaftë joshëse.

Ndryshe, Tayna po shijon suksesin e këngës “Qe Qe”, të cilën e publikoi më 20 gusht.

Deri tani kënga “Qe Qe” ka arritur mbi 12 milionë klikime në Youtube. /ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Pa pikë grimi, Tayna befason me pamjen e saj Pa pikë grimi, Tayna befason me pamjen e sajRating: 5.0
To Top