SHOWBIZ

Pajtesa grimohet e rregullohet si nuse, lë ‘gojëhapur’ me pamjen

Fiona Gllavica është tashmë ndër aktoret më të dashura për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur me rolin e Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpija’, shkruan ORAinfo.

Fiona është bërë nënë për herë të parë, para pak kohësh dhe duket se shumë shpejtë e ka marrë vetën.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shihet se është rregulluar për të shkuar në dasmë.

E me këtë pamje, Pajtesa lë pa fjalë të gjithë./ORAinfo/

Loading...

Fiona Gllavica është tashmë ndër aktoret më të dashura për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur me rolin e Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpija’, shkruan ORAinfo.

Fiona është bërë nënë për herë të parë, para pak kohësh dhe duket se shumë shpejtë e ka marrë vetën.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shihet se është rregulluar për të shkuar në dasmë.

E me këtë pamje, Pajtesa lë pa fjalë të gjithë./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Pajtesa grimohet e rregullohet si nuse, lë ‘gojëhapur’ me pamjen Pajtesa grimohet e rregullohet si nuse, lë ‘gojëhapur’ me pamjenRating: 5.0
To Top