SHOWBIZ

Pajtesa vishet në dimi e jelek, lë ‘gojëhapur’ me pamjen

Fiona Gllavica është një aktore shumë e dashur për publikun kosovar.

Ishte roli i Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpia’ ajo që e bëri një ndër më të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Pajtesa pas pak muajve i dha fund beqarisë dhe tani është në pritje për t’u bërë nënë për herë të parë.

Gjatë kësaj kohe ëstë mjaft aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një video ku shfaqet e veshur në dimi e jelek, mirëpo, kjo duket të jetë një pjesë e shkëputur nga episodi i fundit i serialit./ORAinfo/

Loading...

Fiona Gllavica është një aktore shumë e dashur për publikun kosovar.

Ishte roli i Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpia’ ajo që e bëri një ndër më të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Pajtesa pas pak muajve i dha fund beqarisë dhe tani është në pritje për t’u bërë nënë për herë të parë.

Gjatë kësaj kohe ëstë mjaft aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një video ku shfaqet e veshur në dimi e jelek, mirëpo, kjo duket të jetë një pjesë e shkëputur nga episodi i fundit i serialit./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Pajtesa vishet në dimi e jelek, lë ‘gojëhapur’ me pamjen Pajtesa vishet në dimi e jelek, lë ‘gojëhapur’ me pamjenRating: 5.0
To Top