SHOWBIZ

Pak ditë para lindjes, kaq shumë është fryrë barku i Leonitës

Leonita është bashkëshortja e lojtarit të njohur, Granit Xhakës.

Edhe ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Leonita dhe Graniti tashmë janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

E pak ditë para lindjes, duket se Leonita po ndihet e lodhur.

Ajo ka publikuar një foto ku shihet e ulur në kafiteri ndërsa barku i saj i fryrë merr vëmendjen. /ORAinfo/

Loading...

Leonita është bashkëshortja e lojtarit të njohur, Granit Xhakës.

Edhe ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan KosovaToday.

Leonita dhe Graniti tashmë janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

E pak ditë para lindjes, duket se Leonita po ndihet e lodhur.

Ajo ka publikuar një foto ku shihet e ulur në kafiteri ndërsa barku i saj i fryrë merr vëmendjen. /KosovaToday/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Pak ditë para lindjes, kaq shumë është fryrë barku i Leonitës Pak ditë para lindjes, kaq shumë është fryrë barku i LeonitësRating: 5.0
To Top