SHOWBIZ

Pak ditë pasi e konfirmoi shtatzëninë e dytë, Learta largohet nga Kosova

Learta Jakupi po bëhet nënë për herë të dytë.

Ajo pas kthimit nga Zvicëra ka bërë publik lajmin e madh, përcjell ORAinfo.

Se bashkur me burrin, Kushtrimin dhe djalin, Matinin, Learta ka zbuluar se ajo po bëhet nënë e një vajze.

E pak ditë pasi konfirmoi shtatzëninë e dytë, Learta e shoqërua nga djali i saj, Matini janë larguar nga Kosova.

Ajo këto ditë po qëndron në Francë të familjarët e saj.

Duket se Learta po dëshiron të relaskohet në këto ditët e para të shtatzënisë, duke vizituar vende të ndryshme në Evropë. /ORAinfo/

Loading...

Learta Jakupi po bëhet nënë për herë të dytë.

Ajo pas kthimit nga Zvicëra ka bërë publik lajmin e madh, përcjell ORAinfo.

Se bashkur me burrin, Kushtrimin dhe djalin, Matinin, Learta ka zbuluar se ajo po bëhet nënë e një vajze.

E pak ditë pasi konfirmoi shtatzëninë e dytë, Learta e shoqërua nga djali i saj, Matini janë larguar nga Kosova.

Ajo këto ditë po qëndron në Francë të familjarët e saj.

Duket se Learta po dëshiron të relaskohet në këto ditët e para të shtatzënisë, duke vizituar vende të ndryshme në Evropë. /ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Pak ditë pasi e konfirmoi shtatzëninë e dytë, Learta largohet nga Kosova Pak ditë pasi e konfirmoi shtatzëninë e dytë, Learta largohet nga KosovaRating: 5.0
To Top