SHOWBIZ

Pamje nga “Babyshower” i Sarës, marrin gjithë vëmendjen nëna dhe gjyshja e Ledrit

Ledri Vula dhe Sara Hoxha po vazhdojnë të jenë një prej çifteve më të përfolura.

Dyshja para pak muajve e bënë publike lidhjen e tyre, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

Sot, Sara ka organizuar një “Babyshoëer”, ku ka ftuar shumë personazhe të njohura.

E në imazhet e publikuara janë nëna dhe gjyshja e Ledrit që morën gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...

Ledri Vula dhe Sara Hoxha po vazhdojnë të jenë një prej çifteve më të përfolura.

Dyshja para pak muajve e bënë publike lidhjen e tyre, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

Sot, Sara ka organizuar një “Babyshoëer”, ku ka ftuar shumë personazhe të njohura.

E në imazhet e publikuara janë nëna dhe gjyshja e Ledrit që morën gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Pamje nga “Babyshower” i Sarës, marrin gjithë vëmendjen nëna dhe gjyshja e Ledrit Pamje nga “Babyshower” i Sarës, marrin gjithë vëmendjen nëna dhe gjyshja e LedritRating: 5.0
To Top