SHOWBIZ

Pamje nga ditëlindja e tretë e Matinit, e gjithë vëmendja tek Learta

Learta po vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Sot, djali i saj Matini feston ditëlindjen dhe sigurisht ata i organizuan një festë të madhe.

Në rrjete sociale ata kanë ndarë edhe momente nga festa e madhe./ORAinfo/

Loading...

Learta po vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Sot, djali i saj Matini feston ditëlindjen dhe sigurisht ata i organizuan një festë të madhe.

Në rrjete sociale ata kanë ndarë edhe momente nga festa e madhe./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Pamje nga ditëlindja e tretë e Matinit, e gjithë vëmendja tek Learta Pamje nga ditëlindja e tretë e Matinit, e gjithë vëmendja tek LeartaRating: 5.0
To Top