SHOWBIZ

Pamje nga festa e ditëli ndjes së djalit të Remzies, e gjithë vëmendja tek Gëzimja

Gëzime Hamzaj është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publik.

Ajo është e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit, përcjell ORAinfo.

Gëzimja dhe djali i këngëtares janë tani prindër të një vajze.

Sot, Hamza feston ditëlindjen, e Gëzimja ka ndarë me publikun foton më të bukur familjare./ORAinfo/

Loading...

Gëzime Hamzaj është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publik.

Ajo është e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit, përcjell ORAinfo.

Gëzimja dhe djali i këngëtares janë tani prindër të një vajze.

Sot, Hamza feston ditëlindjen, e Gëzimja ka ndarë me publikun foton më të bukur familjare./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Pamje nga festa e ditëli ndjes së djalit të Remzies, e gjithë vëmendja tek Gëzimja Pamje nga festa e ditëli ndjes së djalit të Remzies, e gjithë vëmendja tek GëzimjaRating: 5.0
To Top