SHOWBIZ

Pamje nga pushimet ‘përrallore’ të djalit dhe rejës së Danit

Vitin e kaluar këngëtari i mirënjohur, Ramadan Krasniqi fejoi djalin e tij të vetëm, Andin.

Ai bëri një ceremoni të vogël për djalit e që u mbajt në Suedi atje ku edhe jeton nusja, shkruan ORAinfo.

Dafina është nusja e cila është shumë aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo ka publikuar pamje nga pushimet me të fejuarin./ORAinfo/

Loading...

Vitin e kaluar këngëtari i mirënjohur, Ramadan Krasniqi fejoi djalin e tij të vetëm, Andin.

Ai bëri një ceremoni të vogël për djalit e që u mbajt në Suedi atje ku edhe jeton nusja, shkruan ORAinfo.

Dafina është nusja e cila është shumë aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo ka publikuar pamje nga pushimet me të fejuarin./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Pamje nga pushimet ‘përrallore’ të djalit dhe rejës së Danit Pamje nga pushimet ‘përrallore’ të djalit dhe rejës së DanitRating: 5.0
To Top