BOTA

Pamje të rënda/ E rrethoi policia, trafikanti i drogës qëllon me plumb në kokë të dashurën dhe veten

Një amerikan i arratisur nga burgu është në koma pasi qëlloi veten dhe të dashurën e tij, kur u rrethua nga policia në Tajlandë.

Bart Allen Helmus ishte së bashku me të dashurën Sirinapha Wisetrit, kur policia iu afrua pranë kufirit të Kamboxhias. Për të mos u kapur, 39-vjeçari qëlloi veten dhe të dashurën në kokë.

Helmus, një trafikant droge u dërgua në spital. Atij i pushoi zemra për pak momente, por u rikthye në jetë nga mjekët. Ndërkohë 31-vjeçarja i mbijetoi plagëve dhe është në gjendje të qëndrueshme.

Sipas mediave, një 20-vjeçar u arrestua pasi dyshohet se ndihmoi çiftin të arratisej duke i furnizuar me armë dhe thikë.

Loading...

Një amerikan i arratisur nga burgu është në koma pasi qëlloi veten dhe të dashurën e tij, kur u rrethua nga policia në Tajlandë.

Bart Allen Helmus ishte së bashku me të dashurën Sirinapha Wisetrit, kur policia iu afrua pranë kufirit të Kamboxhias. Për të mos u kapur, 39-vjeçari qëlloi veten dhe të dashurën në kokë.

Helmus, një trafikant droge u dërgua në spital. Atij i pushoi zemra për pak momente, por u rikthye në jetë nga mjekët. Ndërkohë 31-vjeçarja i mbijetoi plagëve dhe është në gjendje të qëndrueshme.

Sipas mediave, një 20-vjeçar u arrestua pasi dyshohet se ndihmoi çiftin të arratisej duke i furnizuar me armë dhe thikë.

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Pamje të rënda/ E rrethoi policia, trafikanti i drogës qëllon me plumb në kokë të dashurën dhe veten Pamje të rënda/ E rrethoi policia, trafikanti i drogës qëllon me plumb në kokë të dashurën dhe vetenRating: 5.0
To Top