BOTA

Pamje të rënda/ Vrasje makabre, dy vëllezërit ekzekutohen në 16 sekonda

Udhëheqësi i Qendrës për luftë kundër ekstremizmit në Ungusheti, Ibrahim Eldzharkiev dhe vëllai i tij janë ekzekutuar me armë zjarri. Kështu raportojnë mediat ruse të cilat kanë publikuar edhe momentin kur një person i armatosur qëllon me armë ndaj dy vëllezërve dhe më pas arratiset me shpejtësi.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën Anohina, kurse në video shihet e gjithë skena e krimit makabër. Pasi i qëllon me plumba, autori i krimit rikthehet sërish për t’u bindur nëse vëllezërit kanë ndërruar jetë apo jo. E gjithë skena e krimit ka zgjatur afro 16 sekonda.

Loading...

Udhëheqësi i Qendrës për luftë kundër ekstremizmit në Ungusheti, Ibrahim Eldzharkiev dhe vëllai i tij janë ekzekutuar me armë zjarri. Kështu raportojnë mediat ruse të cilat kanë publikuar edhe momentin kur një person i armatosur qëllon me armë ndaj dy vëllezërve dhe më pas arratiset me shpejtësi.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën Anohina, kurse në video shihet e gjithë skena e krimit makabër. Pasi i qëllon me plumba, autori i krimit rikthehet sërish për t’u bindur nëse vëllezërit kanë ndërruar jetë apo jo. E gjithë skena e krimit ka zgjatur afro 16 sekonda.

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Pamje të rënda/ Vrasje makabre, dy vëllezërit ekzekutohen në 16 sekonda Pamje të rënda/ Vrasje makabre, dy vëllezërit ekzekutohen në 16 sekondaRating: 5.0
To Top