BOTA

Pamje tmerri/ Të afërmit vizitojnë skenën e masakrës ku u sharruan nga plumbat dhe u dogjën 6 fëmijë dhe tre gra (FOTO)

Një baron drogë i armatosur deri në dhëmbë është arrestuar pas masakrës me 9 të vrarë në kufirin mes Meksikës dhe Amerikës dy ditë më parë. I dyshuari i identifikuar vetëm me emrin Leonardo, 30 vjeç është rival i kartelit famëkeq të El Chapo.

3 nëna dhe 6 fëmijë u masakruan me plumba dhe më pas iu vu flaka, ndërsa fotot e publikuar nga Daily Mail tregojnë të afërmit të shkatërruar teksa vizitojnë skenën e masakrës që tronditi opinionin publik./Daily Mail

Loading...

Një baron drogë i armatosur deri në dhëmbë është arrestuar pas masakrës me 9 të vrarë në kufirin mes Meksikës dhe Amerikës dy ditë më parë. I dyshuari i identifikuar vetëm me emrin Leonardo, 30 vjeç është rival i kartelit famëkeq të El Chapo.

3 nëna dhe 6 fëmijë u masakruan me plumba dhe më pas iu vu flaka, ndërsa fotot e publikuar nga Daily Mail tregojnë të afërmit të shkatërruar teksa vizitojnë skenën e masakrës që tronditi opinionin publik./Daily Mail

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Pamje tmerri/ Të afërmit vizitojnë skenën e masakrës ku u sharruan nga plumbat dhe u dogjën 6 fëmijë dhe tre gra (FOTO) Pamje tmerri/ Të afërmit vizitojnë skenën e masakrës ku u sharruan nga plumbat dhe u dogjën 6 fëmijë dhe tre gra (FOTO)Rating: 5.0
To Top