SHOWBIZ

Pas bashkëpunimit, Nora e Butrinti tani bëjnë këtë veprim

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet bashkë me Butrintit.

Duket se edhe pas bashkëpunimit, ata po ia kalojnë mirë me njëri-tjetrin./ORAinfo/

Loading...

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet bashkë me Butrintit.

Duket se edhe pas bashkëpunimit, ata po ia kalojnë mirë me njëri-tjetrin./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Pas bashkëpunimit, Nora e Butrinti tani bëjnë këtë veprim Pas bashkëpunimit, Nora e Butrinti tani bëjnë këtë veprimRating: 5.0
To Top