SHOWBIZ

Pas kaq kohësh, më në fund Dafina Zeqiri jep lajmin e madh

Dafina Zeqiri vazhdon të jetë shumë e dashur për të gjithë.

Ajo po vazhdon me veprimtarinë dhe koncertet e saj në Kosovë, shkruan ORAinfo.

Dafi është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotografisë së fundit ajo ka treguar kohën e publikimit të këngës së re./ORAinfo/

Loading...

Dafina Zeqiri vazhdon të jetë shumë e dashur për të gjithë.

Ajo po vazhdon me veprimtarinë dhe koncertet e saj në Kosovë, shkruan ORAinfo.

Dafi është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotografisë së fundit ajo ka treguar kohën e publikimit të këngës së re./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Pas kaq kohësh, më në fund Dafina Zeqiri jep lajmin e madh Pas kaq kohësh, më në fund Dafina Zeqiri jep lajmin e madhRating: 5.0
To Top