SHOWBIZ

Pas kaq kohësh, më në fund Roberti jep lajmin e madh përmes Instagramit të tij

Nora Istrefi po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e përfolur në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E të dy vazhdojnë të jenë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot përmes një postimi, Roberti ka treguar se kënga e tij ka arritur shifrën e klikimeve prej 100K./ORAinfo/

Loading...

Nora Istrefi po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e përfolur në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E të dy vazhdojnë të jenë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot përmes një postimi, Roberti ka treguar se kënga e tij ka arritur shifrën e klikimeve prej 100K./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Pas kaq kohësh, më në fund Roberti jep lajmin e madh përmes Instagramit të tij Pas kaq kohësh, më në fund Roberti jep lajmin e madh përmes Instagramit të tijRating: 5.0
To Top