SHOWBIZ

Pas pushimeve Afrona i kthehet punës, në këtë gjendje shfaqet sot

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Ajo sot ka publikuar një foto, ku shfaqet duke shkuar në punë.

E rregulluar me shije, Afrona po duket në formë të mirë. Duket se pushimet dhe qëndrimi pranë burrit e kanë relaksuar goxha atë. /ORAinfo/

Loading...

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Ajo sot ka publikuar një foto, ku shfaqet duke shkuar në punë.

E rregulluar me shije, Afrona po duket në formë të mirë. Duket se pushimet dhe qëndrimi pranë burrit e kanë relaksuar goxha atë. /ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Pas pushimeve Afrona i kthehet punës, në këtë gjendje shfaqet sot Pas pushimeve Afrona i kthehet punës, në këtë gjendje shfaqet sotRating: 5.0
To Top