SHOWBIZ

Pas skandalit me ‘Bentley’, Morena Taraku thyen heshtjen: Zoti i di të gjitha!

Morena Taraku është ndër femrat më të lakuar në mediat rozë.

Këngëtarës dhe modeles e cila bën një jetë superluksoze iu sekuestrua makina e tipit ‘Bentley’ nga Policia e Kosovës pas ishte në kërkim në ndërkombëtar në Gjermani, shkruan Indeksonline.

Morena gjatë gjithë kësaj kohe vendosi të heshtë madje ajo edhe u tërhoq nga rrjetet sociale, për tu rikthyer vetëm tani.

26 vjeçarja me tu kthyer në Instagram ka bërë një postim lidhur me ngjarjet e fundit.

“Unë besoj se e vërteta flet vet një ditë, pa e njollosur askënd nga goja ime”, ka shkruar ndër tjerash Morena.

Ndryshe, makina e Morenës është ende në procedur verifikimi.

Loading...

Morena Taraku është ndër femrat më të lakuar në mediat rozë.

Këngëtarës dhe modeles e cila bën një jetë superluksoze iu sekuestrua makina e tipit ‘Bentley’ nga Policia e Kosovës pas ishte në kërkim në ndërkombëtar në Gjermani, shkruan Indeksonline.

Morena gjatë gjithë kësaj kohe vendosi të heshtë madje ajo edhe u tërhoq nga rrjetet sociale, për tu rikthyer vetëm tani.

26 vjeçarja me tu kthyer në Instagram ka bërë një postim lidhur me ngjarjet e fundit.

“Unë besoj se e vërteta flet vet një ditë, pa e njollosur askënd nga goja ime”, ka shkruar ndër tjerash Morena.

Ndryshe, makina e Morenës është ende në procedur verifikimi.

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Pas skandalit me ‘Bentley’, Morena Taraku thyen heshtjen: Zoti i di të gjitha! Pas skandalit me ‘Bentley’, Morena Taraku thyen heshtjen: Zoti i di të gjitha!Rating: 5.0
To Top