INTERESTING

Pas talljes se Gjikos me Shefqet Krasniqin, vjen përgjigja e këtij të fundit

Loading...

Reperi Gjiko kaloi bashkë me gruan e tij Elita Rudi dhe djalin Zëri, pushime përrallore në Turqi

Por, si duket Gjiko si Gjiko dhe as pushimet nuk i ka kaluar pa nxitur reagime të ndryshme.

Pasi që erdhi me disa foto ku postonte thënie të ndryshme për jetën dhe familjen Gjiko kishte postuar një foto të gruas se tij Elita Rudi ku ajo shihet duke e puthur një delfin.

“@ShefqetKrasniqi e nxona grun tu u puth me delfin tregom cka me bo”, ishte pyetja e Gjikos drejtuar hoxhë Shefqet Krasniqit.

Por, përgjigja e hoxhës ka ardhur sot, i cili nuk e ka marrë shumë me inat këtë gjë dhe edhe ai ka bërë paksa humor me reperin.

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Pas talljes se Gjikos me Shefqet Krasniqin, vjen përgjigja e këtij të fundit Pas talljes se Gjikos me Shefqet Krasniqin, vjen përgjigja e këtij të funditRating: 5.0
To Top