SHOWBIZ

Pas tre vitesh martesë ndahet çifti i famshëm

Çifti i famshëm ndahen pas tre vitesh martesë.

Cardi B dhe Offset janë ndarë. Këngëtarja 27-vjeçare e “WAP” ka bërë kërkesë për divorc nga super ylli i Migos.

Një kërkesë divorci u paraqit në Gjykatën Superiore, Fulton County, Georgia nga Belcalis Almanzar v. Kiari Cephus, njoftoi së pari Hollywood Unlocked, ndërsa përfaqësuesit nuk janë përgjigjur ende për komente.

Me të vërtetë duket se Cardi B bëri kërkesë për divorc nga Offset në Fulton County, Georgia mëngjesin e ditës së martë.Seanca është caktuar për 4 nëntor 2020.

Duke i dëshiruar të dy më të mirët, ”shkroi avokati dhe autori Adrienne Lawrence në Twitter së bashku me një dosje në duar.

Loading...

Çifti i famshëm ndahen pas tre vitesh martesë.

Cardi B dhe Offset janë ndarë. Këngëtarja 27-vjeçare e “WAP” ka bërë kërkesë për divorc nga super ylli i Migos.

Një kërkesë divorci u paraqit në Gjykatën Superiore, Fulton County, Georgia nga Belcalis Almanzar v. Kiari Cephus, njoftoi së pari Hollywood Unlocked, ndërsa përfaqësuesit nuk janë përgjigjur ende për komente.

Me të vërtetë duket se Cardi B bëri kërkesë për divorc nga Offset në Fulton County, Georgia mëngjesin e ditës së martë.Seanca është caktuar për 4 nëntor 2020.

Duke i dëshiruar të dy më të mirët, ”shkroi avokati dhe autori Adrienne Lawrence në Twitter së bashku me një dosje në duar.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Pas tre vitesh martesë ndahet çifti i famshëm Pas tre vitesh martesë ndahet çifti i famshëmRating: 5.0
To Top