SHOWBIZ

Pas vdekjes së të dashurit, prangoset aktorja shumë e njohur

Është prangosur aktorja e njohur pas vdekjes së të dashurit.

Aktorja e Bollyëoodit, Rhea Chakraborty është futur në bu’rg me akuzën se ka blerë dro’gë për të dashurin e saj, aktorin Sushant Singh Rajput, i cili u gjet i vdekur më 14 qershor.

Sushant Singh Rajput u gjet i vdekur në banesën e tij në Mumbai dhe pas hetimeve policia tha se aktori kishte v’rarë veten.

Familja e aktorit ngriti padi ndaj të dashurës së tij duke e akuzuar se e çoi drejt vetëvr’asjes.

Rhea i ka hedhur poshtë të gjitha akuzat e familjes së të dashurit duke i kërkuar edhe Ministrit të Brendshëm, Amit Shah një hetim të drejtë mbi vdekjen e Rajput.

Gjithashtu janë prangosur edhe vëllai i aktores, Shoëik dhe ish-menaxheri i aktorit, Samuel Miranda pasi akuzohen se financuan blerjen e drogës që konsumonte Rajput.

Pas ngjarjes, Rhea është sulmuar në rrjete sociale dhe është quajtur “gjuetare pasurie” duke u akuzuar se bëri Rajput të varur nga dro’ga për ta çuar drejt vetëvr’asjes.

Loading...

Është prangosur aktorja e njohur pas vdekjes së të dashurit.

Aktorja e Bollyëoodit, Rhea Chakraborty është futur në bu’rg me akuzën se ka blerë dro’gë për të dashurin e saj, aktorin Sushant Singh Rajput, i cili u gjet i vdekur më 14 qershor.

Sushant Singh Rajput u gjet i vdekur në banesën e tij në Mumbai dhe pas hetimeve policia tha se aktori kishte v’rarë veten.

Familja e aktorit ngriti padi ndaj të dashurës së tij duke e akuzuar se e çoi drejt vetëvr’asjes.

Rhea i ka hedhur poshtë të gjitha akuzat e familjes së të dashurit duke i kërkuar edhe Ministrit të Brendshëm, Amit Shah një hetim të drejtë mbi vdekjen e Rajput.

Gjithashtu janë prangosur edhe vëllai i aktores, Shoëik dhe ish-menaxheri i aktorit, Samuel Miranda pasi akuzohen se financuan blerjen e drogës që konsumonte Rajput.

Pas ngjarjes, Rhea është sulmuar në rrjete sociale dhe është quajtur “gjuetare pasurie” duke u akuzuar se bëri Rajput të varur nga dro’ga për ta çuar drejt vetëvr’asjes.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Pas vdekjes së të dashurit, prangoset aktorja shumë e njohur Pas vdekjes së të dashurit, prangoset aktorja shumë e njohurRating: 5.0
To Top