SHOWBIZ

Pasi e rregulloi motra, Engji vishet me minifund, po duket më mahnitëse se asnjëherë më parë

Engjëllusha Salihu është këngëtarja shumë e dashur kosovare e që njihet ndryshe edhe me emrin Engji.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në pamjen e fundit ajo shihet se është rregulluar nga motra e saj dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...

Engjëllusha Salihu është këngëtarja shumë e dashur kosovare e që njihet ndryshe edhe me emrin Engji.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në pamjen e fundit ajo shihet se është rregulluar nga motra e saj dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Pasi e rregulloi motra, Engji vishet me minifund, po duket më mahnitëse se asnjëherë më parë Pasi e rregulloi motra, Engji vishet me minifund, po duket më mahnitëse se asnjëherë më parëRating: 5.0
To Top