SHOWBIZ

Pasi u shërua nga koronavirusi, në këtë gjendje ka përfunduar kunata e Leartës

Neca Tërnava është një emër tani shumë i njohur për publikun.

U bë e njohur si kunata e Learta Jakupit mirëpo paraqitjet e saj përherë plot stil e bënë edhe më të njohur, shkruan ORAinfo.

Necën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Ajo javë me parë ishte e infektuar me koronavirus, por tani është shëraur.

E se fundmi Neca ka publikuar një foto ku shfaqet në super formë.

E veshur me fustan të zi dhe e rregulluar me sitl, kunata e Leartës do ta ‘shkrijë’ burrin e saj me këtë pamje. /ORAinfo/

Loading...

Neca Tërnava është një emër tani shumë i njohur për publikun.

U bë e njohur si kunata e Learta Jakupit mirëpo paraqitjet e saj përherë plot stil e bënë edhe më të njohur, shkruan ORAinfo.

Necën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Ajo javë me parë ishte e infektuar me koronavirus, por tani është shëraur.

E se fundmi Neca ka publikuar një foto ku shfaqet në super formë.

E veshur me fustan të zi dhe e rregulluar me sitl, kunata e Leartës do ta ‘shkrijë’ burrin e saj me këtë pamje. /ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Pasi u shërua nga koronavirusi, në këtë gjendje ka përfunduar kunata e Leartës Pasi u shërua nga koronavirusi, në këtë gjendje ka përfunduar kunata e LeartësRating: 5.0
To Top