SHOWBIZ

Pasi u tha se është shtatzënë, Dafina lë ‘gojë hapur’ të gjithë me përgjigjen e saj

Dafina Zeqiri vazhdon të jetë shumë e dashur për të gjithë.

Ajo po vazhdon me veprimtarinë dhe koncertet e saj në Kosovë, shkruan ORAinfo.

Dafi është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Kohët e fundit ajo u përfol se është shtatzënë, por hodhi poshtë gjithҫka me foton e fundit.

Në këtë foto ajo shihet me barkun shumë të sheshtë.

Duket se Dafi nuk është në pritje të ëmbël./ORAinfo/

Loading...

Dafina Zeqiri vazhdon të jetë shumë e dashur për të gjithë.

Ajo po vazhdon me veprimtarinë dhe koncertet e saj në Kosovë, shkruan ORAinfo.

Dafi është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Kohët e fundit ajo u përfol se është shtatzënë, por hodhi poshtë gjithҫka me foton e fundit.

Në këtë foto ajo shihet me barkun shumë të sheshtë.

Duket se Dafi nuk është në pritje të ëmbël./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Pasi u tha se është shtatzënë, Dafina lë ‘gojë hapur’ të gjithë me përgjigjen e saj Pasi u tha se është shtatzënë, Dafina lë ‘gojë hapur’ të gjithë me përgjigjen e sajRating: 5.0
To Top