SHOWBIZ

Për ditëlindje, Luana merr surprizën më të bukur

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun.

Krahas profesioneve të saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luana nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku tregon se për ditlëindje ia kanë mbushur shtëpinë plot me lule.

E me këtë imazh ajo ka falënderuar të gjithë për urimet./ORAinfo/

Loading...

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun.

Krahas profesioneve të saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luana nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku tregon se për ditlëindje ia kanë mbushur shtëpinë plot me lule.

E me këtë imazh ajo ka falënderuar të gjithë për urimet./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Për ditëlindje, Luana merr surprizën më të bukur Për ditëlindje, Luana merr surprizën më të bukurRating: 5.0
To Top