SHOWBIZ

Për herë të dytë, aktorja e njohur bëhet nënë

Aktorja e njohur bëhet nënë për herë të dytë.

Amanda Seyfriedi dhe burri i saj Thomas Sadoki befasuan fansat kur ndanë lajmin se kishin mirëpritur një fëmijë të dytë së bashku – pasi nuk kishin zbuluar që aktorja ishte shtatzënë.

Ylli i Mamma Mia, 34 vjeçe dhe burri 44-vjeçar Thomas Sadoki, i cili tashmë ka vajzën trivjeçare Nina, njoftoi të hënën në mbrëmje se ajo kishte lindur një djalë, por nuk kishte zbuluar se ishte shtatzënë.

Dhe tani, aktorja e Mean Girls, u ka treguar fansave fotografi nga shtatzënësia e saj, duke e publikuar foton të bërë para se ajo të sillte në jetë fëmijën e dytë.
Amanda shihet bashkë me vajzën e saj Nina, duke mbajtur duart lart në barkun e fryrë të nënës së saj.

Tomi dhe Amanda njoftuan se u bën prindër përmes faqeve të mediave sociale të dy organizata bamirësie që ata mbështesin, Rrjeti Ndërkombëtar për Ndihmën dhe, Ndihmën për Fëmijën e Luftës në SHBA.

Loading...

Aktorja e njohur bëhet nënë për herë të dytë.

Amanda Seyfriedi dhe burri i saj Thomas Sadoki befasuan fansat kur ndanë lajmin se kishin mirëpritur një fëmijë të dytë së bashku – pasi nuk kishin zbuluar që aktorja ishte shtatzënë.

Ylli i Mamma Mia, 34 vjeçe dhe burri 44-vjeçar Thomas Sadoki, i cili tashmë ka vajzën trivjeçare Nina, njoftoi të hënën në mbrëmje se ajo kishte lindur një djalë, por nuk kishte zbuluar se ishte shtatzënë.

Dhe tani, aktorja e Mean Girls, u ka treguar fansave fotografi nga shtatzënësia e saj, duke e publikuar foton të bërë para se ajo të sillte në jetë fëmijën e dytë.
Amanda shihet bashkë me vajzën e saj Nina, duke mbajtur duart lart në barkun e fryrë të nënës së saj.

Tomi dhe Amanda njoftuan se u bën prindër përmes faqeve të mediave sociale të dy organizata bamirësie që ata mbështesin, Rrjeti Ndërkombëtar për Ndihmën dhe, Ndihmën për Fëmijën e Luftës në SHBA.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Për herë të dytë, aktorja e njohur bëhet nënë Për herë të dytë, aktorja e njohur bëhet nënëRating: 5.0
To Top