SHOWBIZ

Për herë të parë rrëfehet Genta, ja si e njohu të dashurin turk

Genta rrëfen se si e njohu Huseyin: Erdhi në Kosovë për të bërë film për Adem Jasharin, aty filloi gjithçka.

Genta i tregoi të gjitha për lidhjen me turkun.

Këngëtarja Genta Ismajli dhe partneri i saj, Huseyin Usta festojnë përvjetorin e parë të lidhjes së dashurisë.

Me këtë rast, dyshja kanë realizuar një set fotografik, në të cilin të dy shfaqen të lumtur dhe të dashuruar pranë njëri-tjetrit.

Genta ka dhënë një intervistë për revistën “Who”, ku tregoi detaje rreth lidhjes së tyre të dashurisë, që nga takimi i parë e deri tani kur festojnë njëvjetorin e lidhjes.

Këngëtarja tregoi se si u njoh me Ustën, teksa deklaron “E solli puna e tij. Kishte për të bërë një film për Kosovën, për Adem Jasharin. Ne kishim mik të përbashkët producentin e filmit dhe unë isha me të, Ustës i duhej të takohej për punën dhe kështu filloi”.

Po ashtu, Genta e la të hapur mundësinë se dyshja mund të martohen vitin e ardhshëm.

“E bisedojmë shpesh pjesën e martesës. Do kisha deshirë të realizohej në datë..

Loading...

Genta rrëfen se si e njohu Huseyin: Erdhi në Kosovë për të bërë film për Adem Jasharin, aty filloi gjithçka.

Genta i tregoi të gjitha për lidhjen me turkun.

Këngëtarja Genta Ismajli dhe partneri i saj, Huseyin Usta festojnë përvjetorin e parë të lidhjes së dashurisë.

Me këtë rast, dyshja kanë realizuar një set fotografik, në të cilin të dy shfaqen të lumtur dhe të dashuruar pranë njëri-tjetrit.

Genta ka dhënë një intervistë për revistën “Who”, ku tregoi detaje rreth lidhjes së tyre të dashurisë, që nga takimi i parë e deri tani kur festojnë njëvjetorin e lidhjes.

Këngëtarja tregoi se si u njoh me Ustën, teksa deklaron “E solli puna e tij. Kishte për të bërë një film për Kosovën, për Adem Jasharin. Ne kishim mik të përbashkët producentin e filmit dhe unë isha me të, Ustës i duhej të takohej për punën dhe kështu filloi”.

Po ashtu, Genta e la të hapur mundësinë se dyshja mund të martohen vitin e ardhshëm.

“E bisedojmë shpesh pjesën e martesës. Do kisha deshirë të realizohej në datën 25 shtator, ditëlindjen e tij, pasi në atë datë nisi gjithçka. Megjithatë unë ende po pres propozimin e Ustës, ndoshta vitin e ardhshëm kemi dasmë”, shtoi Genta.

Artistja ka treguar edhe vështirësitë që kishin në komunikim gjatë fillimit të lidhjes, ku tha se flisnin me ‘google translate’, derisa mësuan ngapak nga gjuha e njëri-tjetrit.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Për herë të parë rrëfehet Genta, ja si e njohu të dashurin turk Për herë të parë rrëfehet Genta, ja si e njohu të dashurin turkRating: 5.0
To Top