SHOWBIZ

Përlot Remzia, kështu e uron vajzën për ditëlindje

Remzie Osmani është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Ajo me këngët dhe paraqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot, ajo përmes një postimi ka uruar vajzën e saj Riolën për ditëlindje.

E Remzia përlor me fjalët që ka shkruar për vajzën./ORAinfo/

Loading...

Remzie Osmani është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Ajo me këngët dhe paraqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot, ajo përmes një postimi ka uruar vajzën e saj Riolën për ditëlindje.

E Remzia përlor me fjalët që ka shkruar për vajzën./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Përlot Remzia, kështu e uron vajzën për ditëlindje Përlot Remzia, kështu e uron vajzën për ditëlindjeRating: 5.0
To Top