SHQIPERIA

Përplasen 3 makina në Fier, një i vdekur dhe 7 të plagosur

Një aksident i rëndë është regjistruar pasditen e sotme në fshatin Zharrëz të Fierit. Raportohet se rreth janë përplasur 3 automjete.
Konkretisht është përplasur automjeti tip Benz me drejtues shtetasin M.P., 40 vjeç, banues në Vidhisht, automjeti tip Fiat me drejtuese shtetasen H.U., 21 vjeçe, banuese në Fier dhe automjeti tip Opel me drejtues shtetasin N.M, 44 vjeç, banues në Berat.
Si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë drejtuesi i automjetit tip Opel, shtetasi N.M. ; ka mbetur i dëmtuar shtetasi T.Gj dhe shtetasja S.L (pasagjerë në mjetin tip Opel) dhe shtetaset Z.G., 73 vjeçe; T.G., 46 vjeçe; H.U., 21 vjeçe; E.U., 25 vjeçe; S.L., (pasagjere në automjetin tip Fiat) të cilat ndodhen në Spitalin Rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve.
Është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Fier drejtuesi i automjetit tip Benz, shtetasi M.P i cili dyshohet se është në gjendje të dehur. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

Loading...

Një aksident i rëndë është regjistruar pasditen e sotme në fshatin Zharrëz të Fierit. Raportohet se rreth janë përplasur 3 automjete.

Konkretisht është përplasur automjeti tip Benz me drejtues shtetasin M.P., 40 vjeç, banues në Vidhisht, automjeti tip Fiat me drejtuese shtetasen H.U., 21 vjeçe, banuese në Fier dhe automjeti tip Opel me drejtues shtetasin N.M, 44 vjeç, banues në Berat.

Si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë drejtuesi i automjetit tip Opel, shtetasi N.M. ; ka mbetur i dëmtuar shtetasi T.Gj dhe shtetasja S.L (pasagjerë në mjetin tip Opel) dhe shtetaset Z.G., 73 vjeçe; T.G., 46 vjeçe; H.U., 21 vjeçe; E.U., 25 vjeçe; S.L., (pasagjere në automjetin tip Fiat) të cilat ndodhen në Spitalin Rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve.

Është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Fier drejtuesi i automjetit tip Benz, shtetasi M.P i cili dyshohet se është në gjendje të dehur. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Përplasen 3 makina në Fier, një i vdekur dhe 7 të plagosur Përplasen 3 makina në Fier, një i vdekur dhe 7 të plagosurRating: 5.0
To Top