SHOWBIZ

Po bëhet baba i një vajze, Gjiko nuk përmbahet në reagimin

Elita Rudi dhe Gjiko janë një prej çifteve më të dashura për publikun.

Ata janë martuar para një viti dhe tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të dytë.

Sot, ata kanë organizuar një festë ku kanë zbuluar gjininë e fëmijës.

Ata do të bëhen prindër të një vajze.

E këtij lajmi i është gëzuar shumë Gjiko, e këtë e shohim edhe në postimin e tij./ORAinfo/

Loading...

Elita Rudi dhe Gjiko janë një prej çifteve më të dashura për publikun.

Ata janë martuar para një viti dhe tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të dytë.

Sot, ata kanë organizuar një festë ku kanë zbuluar gjininë e fëmijës.

Ata do të bëhen prindër të një vajze.

E këtij lajmi i është gëzuar shumë Gjiko, e këtë e shohim edhe në postimin e tij./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Po bëhet baba i një vajze, Gjiko nuk përmbahet në reagimin Po bëhet baba i një vajze, Gjiko nuk përmbahet në reagiminRating: 5.0
To Top