SHOWBIZ

Prej që janë bërë prindër s’po mund të kalojnë kohë së bashku, Gëzimja e Hamza befasojnë me këtë veprim

Gëzime Hamzaj po vazhdon të jetë një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo u bë shumë e përfolur pas martesës me djalin e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit, shkruan ORAinfo.

Para pak kohe çifti janë bërë prindër për herë të parë.

E në fotot e fundit, shihet Gëzimja dhe Hamza me vajzën, por në foto të ndara.

Duket se prej që janë bërë prindër, ata nuk po kanë shumë kohë të rrin bashkë./ORAinfo/

Loading...

Gëzime Hamzaj po vazhdon të jetë një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo u bë shumë e përfolur pas martesës me djalin e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit, shkruan ORAinfo.

Para pak kohe çifti janë bërë prindër për herë të parë.

E në fotot e fundit, shihet Gëzimja dhe Hamza me vajzën, por në foto të ndara.

Duket se prej që janë bërë prindër, ata nuk po kanë shumë kohë të rrin bashkë./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Prej që janë bërë prindër s’po mund të kalojnë kohë së bashku, Gëzimja e Hamza befasojnë me këtë veprim Prej që janë bërë prindër s’po mund të kalojnë kohë së bashku, Gëzimja e Hamza befasojnë me këtë veprimRating: 5.0
To Top