SHQIPERIA

Prekëse/ Ushtari kthehet nga Afganistani, nëna shpërthen nga gëzimi kur sheh të birin (Fotot)

Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, ka postuar momente prekëse të një nëne që ribashkohet me djalin e saj pasi ai kthehet nga misioni me Forcat e Armatosura.
Ushtari i III Shkëlqim Hoxha nga batalioni i II i këmbësorisë sapo ishte kthyer nga misioni i tij në Herat të Afganistanit.
“E keni parasysh mallin dhe merakun e nënës për birin e saj? Imagjinojeni kur ai është ushtarak dhe ka shkuar të shërbejë në Afganistan. Ushtari i III Shkëlqim Hoxha nga batalioni i II i këmbësorisë, i cili është kthyer nga misioni në Herat i ka bërë këtë surprizë nënës së tij ditën e kthimit nga misioni,”-shkruan Xhaçka.

Loading...

Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, ka postuar momente prekëse të një nëne që ribashkohet me djalin e saj pasi ai kthehet nga misioni me Forcat e Armatosura.

Ushtari i III Shkëlqim Hoxha nga batalioni i II i këmbësorisë sapo ishte kthyer nga misioni i tij në Herat të Afganistanit.

E keni parasysh mallin dhe merakun e nënës për birin e saj? Imagjinojeni kur ai është ushtarak dhe ka shkuar të shërbejë në Afganistan. Ushtari i III Shkëlqim Hoxha nga batalioni i II i këmbësorisë, i cili është kthyer nga misioni në Herat i ka bërë këtë surprizë nënës së tij ditën e kthimit nga misioni,”-shkruan Xhaçka.

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Prekëse/ Ushtari kthehet nga Afganistani, nëna shpërthen nga gëzimi kur sheh të birin (Fotot) Prekëse/ Ushtari kthehet nga Afganistani, nëna shpërthen nga gëzimi kur sheh të birin (Fotot)Rating: 5.0
To Top