SHOWBIZ

Publikimi i kësaj fotoje nga Adelina nuk do t’i pëlqej burrit të saj!

Adelina Ismaili erdhi atraktive në paraqitjen e radhës në rrjete sociale.

Këngëtarja tash e një kohë nuk është aktive në muzikë, por së fundi ka njoftuar se po nis një rrugëtim të ri.

Këngëtaren do ta shohim në ekran në rolin e prezantueses, teksa gjatë kësaj kohe ka qenë shumë aktive me fotografi të reja.

Në foton e fundit, artistja u fotografua me dekolte të hapur, duke vënë në plan të parë gjoksin teksa ishte mbështjellur me robdishan.

Publikimi i kësaj fotoje nga Adelina nuk do t’i pëlqej burrit të saj.

Sa i përket jetës private, Adelina Ismaili është e martuar me Val Krasniqin dhe bashkë kanë një djalë, Uliksin.

Loading...

Adelina Ismaili erdhi atraktive në paraqitjen e radhës në rrjete sociale.

Këngëtarja tash e një kohë nuk është aktive në muzikë, por së fundi ka njoftuar se po nis një rrugëtim të ri.

Këngëtaren do ta shohim në ekran në rolin e prezantueses, teksa gjatë kësaj kohe ka qenë shumë aktive me fotografi të reja.

Në foton e fundit, artistja u fotografua me dekolte të hapur, duke vënë në plan të parë gjoksin teksa ishte mbështjellur me robdishan.

Publikimi i kësaj fotoje nga Adelina nuk do t’i pëlqej burrit të saj.

Sa i përket jetës private, Adelina Ismaili është e martuar me Val Krasniqin dhe bashkë kanë një djalë, Uliksin.

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Publikimi i kësaj fotoje nga Adelina nuk do t’i pëlqej burrit të saj! Publikimi i kësaj fotoje nga Adelina nuk do t’i pëlqej burrit të saj!Rating: 5.0
To Top