SHOWBIZ

Publikohet fotosesioni ‘përrallor’ i Gentës dhe të dashurit të saj

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Përveç muzikës, Genta është shumë e përfolur sidomos për jetën private, shkruan ORAinfo.

Gentën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sonte ata kanë publikuar pamje të reja me njëri-tjetrin./ORAinfo/

Loading...

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Përveç muzikës, Genta është shumë e përfolur sidomos për jetën private, shkruan ORAinfo.

Gentën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sonte ata kanë publikuar pamje të reja me njëri-tjetrin./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Publikohet fotosesioni ‘përrallor’ i Gentës dhe të dashurit të saj Publikohet fotosesioni ‘përrallor’ i Gentës dhe të dashurit të sajRating: 5.0
To Top