SHOWBIZ

Publikojnë një moment dashurie Almeda dhe Tolgahan

Almeda dhe Tolgahan publikojnë një moment dashurie.

Almeda Abazi ka ikur disa ditë për pushime me bashkëshortin e saj.

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman kanë shfrytëzuar kohën e lirë për të mbledhur energjitë me një lundrim me anije.

Shqiptarja ka ndarë një foto romantike nga anija ku shihet mjaft e lumtur në kraharorin e aktorit shumë të suksesshëm turk.

Kujtojmë se vitin e kaluar, dyshja fituan epitetin e prindit me lindjen e djalit të tyre, të cilin e kishin pagëzuar me emrin Efehan.

Loading...

Almeda dhe Tolgahan publikojnë një moment dashurie.

Almeda Abazi ka ikur disa ditë për pushime me bashkëshortin e saj.

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman kanë shfrytëzuar kohën e lirë për të mbledhur energjitë me një lundrim me anije.

Shqiptarja ka ndarë një foto romantike nga anija ku shihet mjaft e lumtur në kraharorin e aktorit shumë të suksesshëm turk.

Kujtojmë se vitin e kaluar, dyshja fituan epitetin e prindit me lindjen e djalit të tyre, të cilin e kishin pagëzuar me emrin Efehan.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Publikojnë një moment dashurie Almeda dhe Tolgahan Publikojnë një moment dashurie Almeda dhe TolgahanRating: 5.0
To Top