SHOWBIZ

Qëndresa e Labi nisen për dasmë, zonja ‘mahniti’ të gjithë me këtë fustan të ngushtë

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit shihen të dy të veshur bukur, por Qëndresa mori vëmendjen me fustanin e ngushtë./ORAinfo/

Loading...

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit shihen të dy të veshur bukur, por Qëndresa mori vëmendjen me fustanin e ngushtë./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Qëndresa e Labi nisen për dasmë, zonja ‘mahniti’ të gjithë me këtë fustan të ngushtë Qëndresa e Labi nisen për dasmë, zonja ‘mahniti’ të gjithë me këtë fustan të ngushtëRating: 5.0
To Top