SHOWBIZ

Qëndresa e Labit publikon një moment shumë romantik me bashkëshortin e saj

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një moment romantik me bashkëshortin e saj./ORAinfo/

Loading...

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një moment romantik me bashkëshortin e saj./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Qëndresa e Labit publikon një moment shumë romantik me bashkëshortin e saj Qëndresa e Labit publikon një moment shumë romantik me bashkëshortin e sajRating: 5.0
To Top