SHOWBIZ

Qëndresa e Labit sapo doli nga frizerja, po duket si ‘kukull’ me këtë pamje

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet se është rregulluar dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet se është rregulluar dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Qëndresa e Labit sapo doli nga frizerja, po duket si ‘kukull’ me këtë pamje Qëndresa e Labit sapo doli nga frizerja, po duket si ‘kukull’ me këtë pamjeRating: 5.0
To Top