SHOWBIZ

Qëndresa ka dalur sot me shoqen e saj, të dyja po duken shumë bukur

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo është shfaqur bashkë me shoqen e saj dhe të dyja po duken tejet bukur./ORAinfo/

Loading...

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo është shfaqur bashkë me shoqen e saj dhe të dyja po duken tejet bukur./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Qëndresa ka dalur sot me shoqen e saj, të dyja po duken shumë bukur Qëndresa ka dalur sot me shoqen e saj, të dyja po duken shumë bukurRating: 5.0
To Top