SHOWBIZ

Qëndresa po i shijon pushimet me burrin dhe vajzën, publikon pamje të reja nga atje

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Përmes fotos së fundit ajo ka treguar se po i shijon pushimet me bashkëshortin dhe vajzën./ORAinfo/

Loading...

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Përmes fotos së fundit ajo ka treguar se po i shijon pushimet me bashkëshortin dhe vajzën./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Qëndresa po i shijon pushimet me burrin dhe vajzën, publikon pamje të reja nga atje Qëndresa po i shijon pushimet me burrin dhe vajzën, publikon pamje të reja nga atjeRating: 5.0
To Top