SHOWBIZ

Qëndresa shfaqet mes luleve, e gjithë vëmendja tek veshja e saj

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka realizuar një set fotografik.

E mes luleve, Qëndresa shfaqet përrallore./ORAinfo/

Loading...

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka realizuar një set fotografik.

E mes luleve, Qëndresa shfaqet përrallore./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Qëndresa shfaqet mes luleve, e gjithë vëmendja tek veshja e saj Qëndresa shfaqet mes luleve, e gjithë vëmendja tek veshja e sajRating: 5.0
To Top