SHOWBIZ

Qëndresa shfaqet nga plazhi, e gjithë vëmenjda tek ky detaj

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto nga plazhi.

E në këtë imazh, është pamja e saj pa grim ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto nga plazhi.

E në këtë imazh, është pamja e saj pa grim ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Qëndresa shfaqet nga plazhi, e gjithë vëmenjda tek ky detaj Qëndresa shfaqet nga plazhi, e gjithë vëmenjda tek ky detajRating: 5.0
To Top