SHOWBIZ

Qëndresa shtatzënë? Befason me pamjen e fundit

Qëndresa Bajrami është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Ajo është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar disa imazhe ku shihet se ka shkuar bashkë me Labin në një fejesë.

E gjithë vëmendjen ka marrë barku i saj i fryrë, duke nxitur kështu dyshime se është shtatzënë për herë të dytë./ORAinfo/

Loading...

Qëndresa Bajrami është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Ajo është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar disa imazhe ku shihet se ka shkuar bashkë me Labin në një fejesë.

E gjithë vëmendjen ka marrë barku i saj i fryrë, duke nxitur kështu dyshime se është shtatzënë për herë të dytë./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Qëndresa shtatzënë? Befason me pamjen e fundit Qëndresa shtatzënë? Befason me pamjen e funditRating: 5.0
To Top