SHOWBIZ

Qëndresa shtatzënë? Fotografia e fundit zbulon gjithҫka

Qëndresa e Labi prindër për herë të dytë? Fotografia e fundit zbulon gjithҫka

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Ajo po përflitet se është shtatzënë për herë të dytë, e barku i fryrë po i duket edhe në foton e fundit./ORAinfo/

Loading...

Qëndresa e Labi prindër për herë të dytë? Fotografia e fundit zbulon gjithҫka

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Ajo po përflitet se është shtatzënë për herë të dytë, e barku i fryrë po i duket edhe në foton e fundit./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Qëndresa shtatzënë? Fotografia e fundit zbulon gjithҫka Qëndresa shtatzënë? Fotografia e fundit zbulon gjithҫkaRating: 5.0
To Top