SHOWBIZ

Rashica ka dalë me gruan e tij, vëmendje merr veshja e saj

Milot Rashica dhe gruaja e tij, Belkiza po shijojnë ditët më të bukura së bashku.

Futbollisti nga Kosova, Milot Rashica, po kalon një formë të shkëlqyeshme tek klubi gjerman Werder Bremen, madje javën që shkoi, ai i siguroi fitoren ekipit të tij me dy gola të mrekullueshëm.

E duket se ‘formë të mirë’ Miloti po kalon edhe në jetën private, shkruan Indeksonline.

Milot Rashica dhe gruaja e tij Belkiz Kera shihen vazhdimisht përkrah njëri tjetrit, duke shijuar çdo moment.

Së fundmi ata janë parë rrugëve të Hamburgut, duke shijuar atmosferën e mrekullueshme festive së bashku.

Loading...

Milot Rashica dhe gruaja e tij, Belkiza po shijojnë ditët më të bukura së bashku.

Futbollisti nga Kosova, Milot Rashica, po kalon një formë të shkëlqyeshme tek klubi gjerman Werder Bremen, madje javën që shkoi, ai i siguroi fitoren ekipit të tij me dy gola të mrekullueshëm.

E duket se ‘formë të mirë’ Miloti po kalon edhe në jetën private, shkruan Indeksonline.

Milot Rashica dhe gruaja e tij Belkiz Kera shihen vazhdimisht përkrah njëri tjetrit, duke shijuar çdo moment.

Së fundmi ata janë parë rrugëve të Hamburgut, duke shijuar atmosferën e mrekullueshme festive së bashku.

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Rashica ka dalë me gruan e tij, vëmendje merr veshja e saj Rashica ka dalë me gruan e tij, vëmendje merr veshja e sajRating: 5.0
To Top