SPORT

Real Madrid pritet të ndryshoj emrin e trajnerit

Auto Draft
Loading...

Real Madrid pritet të ndryshoj emrin e trajnerit Real Madrid.

Zinedine Zidane është nën presion të madh në postin e trajnerit në Real Madrid.

Fillimi i komplikuar i sezonit të ri me “Los Blancos” ka hedhur në dyshim të ardhmen e tij në detyrë.

Mediat spanjolle kanë filluar të raportojnë mbi pasardhësit e mundshëm të francezit ku emri i parë i njohur i përmendur ishte ai i Jose Mourinhos, përcjell lajmi.

Mirëpo, sot “Mundo Deportivo” shkruan se presidenti i klubit, Florentino Perez preferon që në rast të largimit të Zidane në postin e trajnerit të emërohet Xabi Alonso.

Ish mesfushori i Real Madridit me kualitetet e tij pëlqehet nga Perez dhe mund të jetë emërimi i befasishëm në krye të ekipit.

Auto Draft

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Real Madrid pritet të ndryshoj emrin e trajnerit Real Madrid pritet të ndryshoj emrin e trajneritRating: 5.0
To Top