SHOWBIZ

Reja e Afrim Muqiqit lajmërohet nga pushimet, shfaqet joshëse me këtë fustan

Reja e këngëtarit të mirënjohur të muzikës popullore, Afrim Muçiqit, Albertina është një ndër nuset më të komentuara të estradës.

Ajo është mjaft aktiv në rrjete sociale, në të cilat publikon imazhe të ndryshme nga jeta e saj, shkruan ORAinfo.

Albertina e shoqëruar nga burri i saj se fundmi po i kalon pushimet në jug të Shqipërisë.
Ajo ka posutar një foto ku shfaqet goxha joshëse.

E veshur me fustan të shkurt dhe me lula, Alberina po duket në super formë. /ORAinfo/

Loading...

Reja e këngëtarit të mirënjohur të muzikës popullore, Afrim Muçiqit, Albertina është një ndër nuset më të komentuara të estradës.

Ajo është mjaft aktiv në rrjete sociale, në të cilat publikon imazhe të ndryshme nga jeta e saj, shkruan ORAinfo.

Albertina e shoqëruar nga burri i saj se fundmi po i kalon pushimet në jug të Shqipërisë.
Ajo ka posutar një foto ku shfaqet goxha joshëse.

E veshur me fustan të shkurt dhe me lula, Alberina po duket në super formë. /ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Reja e Afrim Muqiqit lajmërohet nga pushimet, shfaqet joshëse me këtë fustan Reja e Afrim Muqiqit lajmërohet nga pushimet, shfaqet joshëse me këtë fustanRating: 5.0
To Top